Ubytování v penzionu s restaurací

Ubytování ve městě Loket nabízí spoustu zajímavých památek s historií. Ubytování v penzionu Ulrika je jedinečné a je v duchu domácího prostředí. Má netradiční recepci, kdy ubytovaní v den příjezdu dostanou od penzionu vlastní klíče, a tudíž nemusí na recepci nikdo dlouhé hodiny vysedávat. Klíče mají, jak od hlavního vchodu, tak od pokojů. Penzion nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, sociálním zařízením. V celém penzionu je možnost připojení na WiFi.
hrad na kopci
Nabízí úschovnu kol a kontinentální snídaně. Penzion má kapacitu šestnácti lůžek s možností přistýlky. Součástí penzionu je restaurace Marconi. Je to italská restaurace s nabídkou exkluzivních italských pokrmů, alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů, jedinečné italské kávy a vybraných kvalitních vín. Návštěva restaurace určitě stojí za to. Ubytování Loket leží přímo na náměstí ve městě Loket. Jedinečné umístění k plánovaným turistickým výletům, cyklotoulkám, nebo návštěv historických památek.
most u hradu
Cyklistika je tu velice rozšířená a skvělá příležitost, jak prozkoumat krásné okolí a blízké lázeňské město Karlovy Vary. Z města vede cyklotrasa Ohře přímo do lázeňského města. Karlovy Vary jsou známý svými teplými prameny a krásnou Tržní a Mlýnskou kolonádou. K vidění je i Vřídlo a Karlovarské městské divadlo, rozhledna Diana a vyhlídka Jelení skok. Spousta jedinečných kostelů. Svaté Máří Magdaleny, svatého Petra a Pavla a svatého Lukáše. Dále jsou k vidění rozhledna Krásenský vrh s hornickým muzeem. V muzeu je k vidění těžební věž s parní těžním strojem. Lze prohlédnout vláček, který dopravoval horníky do dolů. Dalším krásným městem je Bečov nad Teplou, který má v dominantě zámek a hrad. Ty jsou vystavěny vedle sebe nad řekou Teplá. Zajímavostí je i botanická zahrada. Kolem celého města vede Panoramatická stezka s krásnými výhledy na město. Míst k vidění je tu spousta a určitě stojí za to.