Trampolína 305 pro trénink i zábavu

Ochablé svalstvo pánevního dna

Nejen ženy po porodu, ale i muži mají často velmi slabé svalové partie pánevního dna. Odborníci doporučují pohyb na pružné ploše trampolín 305 každému, kdo má zájem upevnit své sexuální zdraví. Tato svalová skupina je totiž zodpovědná za celou řadu problémů v souvislosti s předčasnou mužskou ejakulací, impotencí, nedostatečným zájmem o sexuální prožitky a bolesti v průběhu pohlavního styku.
V odborných časopisech dokonce kolují informace, že příčinou mnoha problémů s dolními končetinami, bederní páteří a pohlavními orgány je nedostatečné proudění lymfy. A právě pohyby prováděné formou pravidelných tréninků na trampolínách lymfatický systém stimulují k jeho správné funkci.

trampolína

Endorfiny

Proč někteří lidé milují pohyb a jiní naopak zalézají na kanape a již pouhá myšlenka na nějaký sport jim navozuje trauma? Za tím vším jsou ukryté endorfiny. Jsou to látky, které způsobují pocit blaženosti, slasti, spokojenosti, uvědomění vlastní síly, schopností, dovedností a radosti ze života. Jestliže provozujete činnost, která vás baví, a jde o fyzickou aktivitu, endorfiny se uvolní i bez přílišné námahy, problematické je to ve chvíli, kdy se příliš přemáháte a sport vás stresuje, endorfiny se sice vyplaví, ale spolu s nimi i adrenalin a pak je sport spíše břemenem.
To je právě ten důvod, proč většinu lidí nebaví běhání, aerobik, cvičení v posilovně, to jsou sporty namáhavé, náročné a někdy i traumatizující. Jiné je to však při pohybu na trampolíně. Ten je sám o sobě příjemný, odhání stres a neposedné negativní myšlenky a v krátké době se spolu s endorfiny dostaví dobrá nálada, klid a pohoda. Nevěříte, že byste se dokázali na trampolíně zrelaxovat? Zkuste a uvidíte.

skákání

Jumping

Na trhu se dnes objevují i skákadla s madlem, která nevyžadují ochranné prvky. Jsou velmi nízká, průměr nepřesahuje 150 cm a jsou koncipována jako cvičební prvek pro všechny věkové kategorie. Nahrazují typy cvičení nepříliš populární, jako jsou aerobik a běh, přičemž se tímto způsobem spalují kalorie dokonce účinněji a především pohodlněji a bez přetěžování kloubů.