Úvěr s nízkou splátkou

Nejprve je potřeba si říct, že právě tyto typy úvěrů si sjednávají lidé, kteří potřebují rychle finance. S penězi totiž můžete naložit jakkoliv podle své vlastní představy, takže je můžete použít jakýmkoliv způsobem, což je velice výhodné.

platební karta

Nebankovní hypotéka je určená pro ty klienty, kteří mají finanční problémy, mají například problémy s registry, čili mají záznamy v registrech dlužníků nebo řeší jiné finanční starosti. Mohou mít dokonce dluhy, či potřebují peníze na konsolidaci půjček. S penězi totiž můžete vyplatit exekuce a další dluhy. Samozřejmostí však musí být pravidelný měsíční příjem, protože bez něj by se nedal úvěr vyřídit. Základem je pravidelný a stabilní měsíční příjem, ze kterého budete moci odvádět splátky.

Dalším faktorem je samozřejmě ručení nemovitostí, kterou vlastníte a kterou dáte tímto způsobem do zástavy, abyste mohli získat peníze.
Potřebujete rychle hotovost? V tom případě je pro vás tento typ úvěru naprosto ideální, protože vyřízení je snadné, rychlé a bez komplikací.

  • Neplatíte žádné poplatky předem.
  • Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti.
  • Splácet můžete od jednoho roku až po dobu klidně i čtyřiceti let.

rozbité prasátko

Neděláme rozdíly v klientech

  • Je zde možná také tolerance záznamů v registrech. Nevadí ani nízké příjmy, hlavní je, že budete mít příjem stabilní po dobu každého měsíce. Úvěr se dá přizpůsobit na míru vašim potřebám, takže se vždy dá něco dělat.
  • Naší specializací jsou klienti, kteří v bance neuspěli. Pokud máte záznam, hodně let, nebo jiné nesrovnalosti už pro banku nejste bonitní klient a z těchto a mnohých dalších důvodů u nich nemusíte uspět, proto se naše společnost specializuje právě na tento typ klientů.
  • Příjmy se dokládají velice jednoduše a nebude to trvat dlouhé měsíce. Stačí pár dní nebo pár hodin a můžete mít peníze na účtu nebo v peněžence.
  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Máte-li k dispozici dům, byt, pozemek, chatu či jakoukoliv další nemovitosti, tak pomocí ní můžete provést ručení. Pokud nevlastníte žádnou, pak je zde možnost ručení pomocí třetí osoby.

Zveřejněno v Web