Oslava narozenin

Myslím si, že úplně každý člověk, který dělá nějakou oslavu narozenin anebo něčeho jiného, tak chce mít také krásnou výzdobu. A právě narozeninové motivy jsou největším důkazem toho, že mnoho lidí má stále slaví různé oslavy narozenin. A to si myslím, že hlavně taková životní jubilea se slaví dvojnásob. Anebo narozeninové oslavy dětí, které vždy musí být krásné a taky velkolepé. Taky si vzpomínám, když můj malý syn slavil sedmé narozeniny. Nevím proč, ale my sedmičku bereme jako šťastné číslo, takže jsme sedmé narozeniny mého syna chtěli vzít opravdu s velkou parádou.

Měli jsme sladký dort.

Objednali jsme dokonce také klauna, kterého má jsem rád. Abych ale pravdu řekla, tak já se klauna bojím a přijde mi takový trapný. Jenomže když ho syn chtěl na své narozeninové oslavě, tak jsem mu vyhověla a samozřejmě jsem synovi klauna pořídila. Na konec tohle všechno dopadlo skvěle, protože klanu tam byl jenom chvíli, ani ne hodinu a musel odejít jinam na jinou narozeninovou slevu, takže mě to velice potěšilo. A další narozeninové motivy, které syn chtěl, tak chtěl, aby tam byly různé balónky a taky různé samolepky a ozdoby. A můj syn má rád samolepky ve tvaru medvídku, takže jsme na naše okna vylepili pěkné narozeninovými motivy, a to včetně medvídků, které má syn rád.

Syn měl pěkné narozeniny.

Taky jsme měli velkou samolepku ve tvaru sedmičky. A taky jsme měli plno balónků, kde byly taky číslice sedm. Mně se tohle líbí a velice mě potěšilo, když se tohle synovi líbilo a syn byl spokojený. Synova sedmá narozeniny oslava byla opravdu perfektní a my máme spoustu fotek a moc rádi vzpomínáme na tuhle oslavu. Nyní syn bude mít deset let a věřím, že bude mít také krásnou narozeninovou oslavu. Narozeninové motivy se vždycky vyplatí a hodí se na každé oslavě. Narozeninové motivy jsou opravdu v různých tvarech a barvách, které se hodí na oslavy dětí.