Několik tipů, čím obdarovat svého muže

Roční předplatné
Předplatit mužům časopis na celý rok je poměrně netradiční způsob, jak je obdarovat. Nevyužívá se sice tak často, přesto je velice nápaditým a oživujícím prvkem. Mohou to být kupříkladu odborné časopisy technického zaměření, nebo hobby tituly pro zahrádkáře, chovatele, rybáře, sběratele, případně cestopisné tituly, nebo tematicky laděné sportovní žánry. Vtipným povyražením také může být pro milenecký pár inspirativní erotický časopis.
fotka receptu
Kuchařka
Dávno pryč je doba, kdy byli muži živitelé rodin a jejich partnerky se staraly výhradně o rodinný krb, jehož součástí je i příprava pokrmů. Doba se mění a s ní i vkus, záliby, a životní styl. Vytvořit fantastický guláš, polévku, nebo ovocný koláč může být stmelujícím prvkem vašeho vztahu. Navíc muži, které vaření baví, a jejichž mistrovské kousky přináší ženám skutečnou rozkoš, jsou partnerkami hýčkáni a obdivováni.

Náramkové hodinky
Zatímco doba devadesátých let hodinkám příliš nepřála a vytlačovaly je mobilní telefony, dnes jsou módním i funkčním doplňkem. Můžete se poohlédnout po sportovním kousku, nebo po elegantním provedení ke košili s kravatou, anebo sáhněte po chytrých (smart) hodinkách.

Čepice
Mužům sluší kšiltovky a mnozí z nich to dobře ví. Pokuste se opatrně zjistit, zda by nějaký slušivý model neocenil i ten váš. Čepice s kšiltem nosí děti, senioři, mladiství, většinou sportovně založení muži. Na trhu jsou tisíce různých barev s výšivkami, tak nebude problém vybrat tu pravou.
velká sluchátka
Sluchátka
Ideální dárek pro mladíky, kteří ocení kvalitní poslech hudby a filmů z chytrého telefonu. Zaměřte se na osvědčeného výrobce a produktovou řadu, kterou vám doporučí buď zkušený prodavač, nebo pátrejte po recenzích na webu.

Batoh
Batoh nebo brašnu muži uplatní v každém případě. Je známo, že většina mužů takové dárky přímo miluje. A navíc, pokaždé, kdy jej bude brát do ruky, bude dobře vědět, od koho dárek obdržel. Batohy pro chlapce do školy, pro muže do zaměstnání, kvalitní zavazadla na společné pěší nebo cyklistické výlety mohou být tím ideálním dárkem při jakékoliv příležitosti.

Kapesní nůž
Zavíracím kapesním nožem nemůžete nic pokazit. V e-shopech je v tomto sortimentu obrovský výběr. Cenově dostupné jsou i speciální nebo luxusní modely a muži vám vaši nápaditost jistě oplatí.

Antistres
V dnešní uspěchané době je antistresová pomůcka vítána a nevěřili byste, co dokáže taková docela „hloupá“ plastelína v zářivých barvách. Zapomeňte na klasické socialistické modelovací hmoty, které zanechávaly mastné fleky a nalepily na sebe, kde co. Dnes se vyrábí speciální hmoty na bázi silikonu a tam nic takového nehrozí.

Míč
Vděčný dar mužům každého věku. Jen si rozmyslete, zda darovat sadu tenisáků, nebo fotbalový míč, případně volejbalový, házenkářský, basketbalový, či dokonce posilovací medicimbál. Muži si s míči velice rádi hrají a možná do hry nakonec vtáhnou i vás.