Pomoc existuje

Zatímco mladí muži řešívají problém, který jim hrozí prakticky kdykoliv a kdekoliv a zejména ve společnosti by jim mohl udělat i dost slušnou neslušnou ostudu, u mužů věku pokročilejšího je tomu nejednou spíše právě naopak. A ani jedni z toho nejsou nadšení.
Zejména ti posledně zmínění to mohou nést dost těžce. A to proto, že jsou přesvědčeni, že už je to definitivní, že to už je konečná. Že to časem nepřejde.
erotický snímek
Ano, mám na mysli problémy s erekcí, jež je v mládí leckdy tak přímo nepříjemně častá a ve starším věku naopak tak vzácná, že to dotyčným nedělá za jistých okolností ani trochu dobře. Ač tato slouží k tomu, aby jim dobře dělala.
Zamlada to my chlapi nakonec nějak vyřešíme. Nemíváme na to sice vesměs dostatečně svolnou partnerku, ale máme přece dvě zdravé ruce, že? A to je až až.
Jenže co na opačné straně zmíněného věkového spektra? Tam už je to horší. Tam kolikrát ani sebevětší manuální zručnost nepostačuje a ani existence partnerky tu nejednou není dostatečným stimulem, protože tato nejednou natolik dává najevo svou nevoli se stávajícím stavem, že by ji jeden nejraději zabil. A na rozdíl od mladších ročníků by nezvolil ten nejelegantnější způsob, tedy umilování k smrti.
Jenže co s tím, když to nejde, ale je zájem, aby to ještě šlo? Jak způsobit, aby byla přitažlivost zemská menší než přitažlivost ženská?
různé kondomy
Jediným možným řešením tu už nejednou bývá pouze chemie. To je nejednou ta poslední dostupná metoda, jak zlepšit erekci. A je záhodno podotknout, že je věda už tak daleko, že je přípravků na potenci celá řada. Člověk má věru z čeho vybírat, jsou tu celé dlouhé řady nejrůznějších přípravků, nad nimiž zůstává rozum stát. A pokud si chlap vybere to pravé, nezůstane v tom nakonec jeho rozum sám.
Kolikrát i jenom jediná pilulka dokáže učiněné zázraky, jež lze někdy považovat za učiněné zmrtvýchvstání!
A každý takový úspěch má pro chlapa přinejmenším psychologický význam. Zejména pokud s tím povstáním nedopadne jak sedláci u Chlumce.