Praktický pomocník v domácnosti


Když vybíráte vybavení vašeho bytu, jako první jistě řešíte zařízení obývacího pokoje a jednotlivý nábytek. Poté přichází na řadu doplňky a vybavení kuchyňského koutu. Chybí pár drobností do koupelny a už máte hotovo. Skutečně? Nezapomněli jste na něco důležitého? Zkuste si prohlédnout váš pracovní stůl. Vypadá, že na něm nic nechybí? Určitě máte dostatek zásuvek a polic, ale pro práci potřebujete ještě něco!

brusné kotouče

Potřebujete dostatečné osvětlení. Je příjemné pracovat za denního světla a toho si můžete po návratu z práce užít jen krátkou chvíli. A co teprve v zimních měsících? Budete potřebovat výkonného pomocníka. Tím je zářivková trubice 36w. Zářivky jsou velmi oblíbeným osvětlením, protože jsou vysoce výkonné a barvou světla se nejvíce blíží přirozenému dennímu osvětlení. Proto je vídáme ve školách, v kancelářích a v úředních budovách. Z jejich světla jsme nejméně unaveni. Nad pracovním stolem zářivka rozhodně nesmí chybět.

Není kuchyně bez zářivky
Krájení, strouhání, mixování. A co teprve zdobení dortů nebo výroba vánočního cukroví? To vše jsou činnosti, na které potřebujeme perfektně vidět. Aby nedošlo k poranění a abychom získali perfektní výsledek. Pod horními skříňkami kuchyňské linky mají zářivkové trubice své stálé místo.

Do dílny i do garáže
V dílnách a garážích nám velmi často chybí velká okna s denním osvětlením. Právě tam bychom neměli zapomínat na výkonné zářivky, které nám umožní pohodlnou a přesnou práci. Z nedostatku světla vznikají nejen chyby, ale také velká únava a vyčerpání. Dopřejte svému zraku ideální podmínky tím, že se postaráte o dokonalé osvětlení v místnosti.

dřevěné prkénko

Mít vhodné osvětlení v domácnosti je důležité nejen z praktických důvodů, ale také z těch estetických. Hlavní i doplňková světla umí vykouzlit v bytě útulnou a příjemnou atmosféru. Vybrat si ze široké nabídky je skutečně snadné!