Tohle zajímá každého


No tak abychom byli až tak přesní, tak zase až tak úplně ne všechny, ale většinu národa, která se rozhodla pořídit svůj vlastní automobil nebo zkrátka jen dopravní prostředek. Samozřejmě je důležitý vzhled, interiér, jeho dovednosti, různé systémy, objemy kufru a kdo ví co ještě. Ale mezi podstatnou otázku vždy bude patřit – „kolik to vlastně žere?“ V podstatě nás zajímá, jakou to má spotřebu, jestli pak moc neprojezdíme nebo snad raději budeme jezdit jen svátečně, protože tohle je tank a ne auto. Existují na to tabulky a jednoduché výpočty, které samozřejmě vše rázem odpoví, ale pouze orientačně. Mnohdy to ale uspokojí naší zvědavost a posléze přesvědčí, že jsme si zase tak špatně nevybrali.

tankování

Existuje jiná metoda

Při našich výpočtech se zase toho tolik nedozvíme, pouze nějaké orientační číslo. Pro majitele vozových parků by tato informace byla v podstatě k ničemu. Musí zaměstnat řidiče, kteří budou jezdit s daným vozidlem a každý z nich má úplně jiný styl jízdy, což je další rozhodující faktor. Jak ale zjistit, kdo jakou má správnou techniku? Je to jednoduché, stačí se obrátit na společnost, která má zkušenosti s RMC systémem. Jeho skvělá přednost je především v přesném měření hladiny palivy v nádrži. K tomu se využívá sonda, která pak mnohé vypoví i o dané teplotě nebo pozici stroje. Vůbec celkově tento systém je velkým pomocníkem pro majitele, jelikož neprokazuje pouhé měření spotřeby paliva, ale také jeho únik. Nebo snad neoprávněný přesun do soukromých kanystrů. Zde se nevyplatí fráze, co je doma, to se počítá.

natankovat

Systém je pro všechny vozidla

Vlastnit vozový park a je v podstatě jedno, zdali osobních, nákladních vozidel, různých stavebních nebo zemědělských strojů a další těžké techniky, není žádná procházka růžovou zahradou. Majitel bude vždy odpovídat za stav vozu, ale pravdou je, že nemůže vše uhlídat najednou. Systém, který se dá bez problémů nainstalovat a následně zobrazit ve webové aplikaci RMC, ano. Upozorní ihned na nesrovnalosti v provozu, závadu, krádež, ale i zmíněnou spotřebu paliva a další důležité hodnoty, které jsou rozhodující nejen pro sledování, ale i pro samotnou správu.