Co se týká počítačů…

Je jen velice málo lidí, a ještě méně profesí, které by se dokázaly obejít bez počítačů. Někdy jsou tyto zázraky moderní techniky tím, co nám pomáhá, někdy už nás dokážou i zcela zastoupit, a leckdo už mluví i o možnosti, že nás jednou budou schopné zcela nahradit.
Ovšem není počítač jako počítač, a proto nám jeden může poskytovat i více než skvělé služby, zatímco jiný by byl v téže situaci spíše leda tak pro zlost. A proto musíme vždy volit právě ten, který je pro tu, kterou příležitost ideální. A to ať už mluvíme o hardware nebo software.

notebook

Avšak zatímco počítače dokážou obsluhovat už i malé děti, ba nejednou i senioři, kteří s nimi přišli do styku až v hodně pozdním věku, není zase tolik našinců, kteří by se vyznali i v tom, co se odehrává v jejích útrobách a co zůstává běžným uživatelům skryto. A proto potřebujeme nejednou odbornou pomoc. Ať už mám na mysli výběr toho kterého přístroje nebo jeho programů, o opravách už ani nemluvě.
A proto je jenom dobře, pokud nám mohou někde pomoci odborníci. Tedy třeba někdo takový jako pc Beroun .

Zde se lidem, kteří to potřebují, nabízí kompletní servis, tedy vše, co si jenom uživatelé dokážou představit a co jim může být zapotřebí.
Nabízí se tu:

  • prodej
  • záruční i pozáruční servis pro firmy i domácnosti, včetně servisu u zákazníka doma do druhého pracovního dne
  • výběr vhodného hardware a software podle očekávání toho kterého zákazníka
  • pomoc s konfigurací serverů, PC a notebooků, včetně těch zakoupených u někoho jiného
  • opravy tiskáren a scanerů
  • opravy periferií

týmová práce

A jestli si tu může být zákazník něčím jist, pak je to to, že se mu dostane pečlivě vybraných prvků z celého spektra těch dostupných, pocházejících od renomovaných světových výrobců. Pochopitelně s přihlédnutím k požadavkům zákazníka na cenu a výkon.
Rovněž je samozřejmostí doručení zboží až na místo určení, eventuálně i instalace na místě a zaškolení obsluhy, případně zaslání na udanou adresu, vesměs do následujícího pracovního dne.
A je samozřejmostí i to, že se zákazník už v předstihu dozví třeba odhadovanou cenu opravy a že je sama detekce nějaké té závady zdarma.
A aby byl servis kompletní, lze si tu objednat třeba i čištění počítačů, prodlužující jejich životnost.
Prostě servis jak má být. Což jistě oceníte i vy.