Co se týká počítačů…

Je jen velice málo lidí, a ještě méně profesí, které by se dokázaly obejít bez počítačů. Někdy jsou tyto zázraky moderní techniky tím, co nám pomáhá, někdy už nás dokážou i zcela zastoupit, a leckdo už mluví i o možnosti, že nás jednou budou schopné zcela nahradit.
Ovšem není počítač jako počítač, a proto nám jeden může poskytovat i více než skvělé služby, zatímco jiný by byl v téže situaci spíše leda tak pro zlost. A proto musíme vždy volit právě ten, který je pro tu, kterou příležitost ideální. A to ať už mluvíme o hardware nebo software.

notebook

Avšak zatímco počítače dokážou obsluhovat už i malé děti, ba nejednou i senioři, kteří s nimi přišli do styku až v hodně pozdním věku, není zase tolik našinců, kteří by se vyznali i v tom, co se odehrává v jejích útrobách a co zůstává běžným uživatelům skryto. A proto potřebujeme nejednou odbornou pomoc. Ať už mám na mysli výběr toho kterého přístroje nebo jeho programů, o opravách už ani nemluvě.
A proto je jenom dobře, pokud nám mohou někde pomoci odborníci. Tedy třeba někdo takový jako pc Beroun.

Zde se lidem, kteří to potřebují, nabízí kompletní servis, tedy vše, co si jenom uživatelé dokážou představit a co jim může být zapotřebí.
Nabízí se tu:

  • prodej
  • záruční i pozáruční servis pro firmy i domácnosti, včetně servisu u zákazníka doma do druhého pracovního dne
  • výběr vhodného hardware a software podle očekávání toho kterého zákazníka
  • pomoc s konfigurací serverů, PC a notebooků, včetně těch zakoupených u někoho jiného
  • opravy tiskáren a scanerů
  • opravy periferií

týmová práce

A jestli si tu může být zákazník něčím jist, pak je to to, že se mu dostane pečlivě vybraných prvků z celého spektra těch dostupných, pocházejících od renomovaných světových výrobců. Pochopitelně s přihlédnutím k požadavkům zákazníka na cenu a výkon.
Rovněž je samozřejmostí doručení zboží až na místo určení, eventuálně i instalace na místě a zaškolení obsluhy, případně zaslání na udanou adresu, vesměs do následujícího pracovního dne.
A je samozřejmostí i to, že se zákazník už v předstihu dozví třeba odhadovanou cenu opravy a že je sama detekce nějaké té závady zdarma.
A aby byl servis kompletní, lze si tu objednat třeba i čištění počítačů, prodlužující jejich životnost.
Prostě servis jak má být. Což jistě oceníte i vy.