Darujte ponožky originálně!

Internetové ochody jsou plné nejrůznějších věcí, jeden se nestačí divit co vše je k mání. I tak všední věcí jako ponožky můžete darovat originálním způsobem v podobě květiny nebo pyramidy.
Každý si přijde na své
Ponožky pro sportovce, s antibakteriálním účinkem, termo ponožky, do balerín, s vtipnými nápisy, s potiskem reflexních bodů, prstové, bezprstové nebo s příměsí složky odpuzující klíšťata. Na výběr je celá řada pro ženy, muže i děti.
holá chodidla
Složení je důležité
U ponožek se zpravidla vždy jedná o směs několika materiálů jako je bavlna, len, polyamid, polypropylen, bambus, akryl nebo třeba polyester. Výrobce vždy volí adekvátní materiál pro pohodlí nositele, proto jsou ponožky jiného složení na letní a zimní nošení. Jiné pro různé typy sportů.

Zdraví především
Ponožky bez lemů jsou označovány jako zdravotní ponožky jejich výhoda, že nezpůsobují žádné otlaky, protože jejich lem jde maximálně roztáhnout. Tento typ ponožek je vhodný pro lidé, kteří trpí na otoky nohou což je mimo jiné také častý problém diabetiků.
muž v pruhovaných ponožkách
Bezpečnost je na místě
Pokud máte doba lino nebo plovoucí podlahu a pantofle vám nejsou moc příjemné, přesto je nosíte abyste eliminovali riziko uklouznutí řešením jsou protiskluzové ponožky, díky nim můžete pantofle s klidem odložit.

Kvalita především
Kvalitní ponožky vydrží dlouho a nevyplácí se při jejich pořizování šetřit. S největší pravděpodobností ušetříme pár korun, které později budeme muset později investovat do protiplísňových mastí nebo náplastí na otlaky. Dobře vybrané ponožky nás mohou ušetřit mnoha nepříjemností.

Originalita se cenní
Když zapojíte trochu fantazie napadne vás jistě mnoho nápadů, jak využít ponožky při obdarování. Kromě výše zmiňované kytice a pyramidy může ponožky využít jako skrýš na dárek a uložit tak do ní bonbony pro děti, peníze pro dospělého nebo nový mobil pro dospívajícího.