Stylové a kvalitní oblečení pro restarace

Máte restauraci nebo hospodu, kde se vaří, a sháníte nové pracovní oblečení pro svůj personál? Jste u nás správně. U nás najdete rondon kuchařský Apronista v několika provedeních, který si vaši kuchaři zamilují. Rondony dávno nemusí být jen bílé a neforemné. Najdete u nás rondony pro muže i ženy, a to v moderních barvách a střizích.

kuchař v rondonu

Pro kuchaře i číšníky
Chcete, aby vaši číšníci nosili rondon? Pak jim je u nás můžete zakoupit za příjemnou cenu 2450 Kč. Standardní provedení je jednobarevné s jednořadým zapínám, ale u vytvoření objednávky si vyberete barvu látky, popruhu a doplňků.

Jaké máme barvy látky? Vybírat můžete z tmavých barev, přes červenou, oranžovou, vínovou až po světle modrou a světle šedou. Mít kvalitní rondony pro veškerý personál je velmi důležité, protože pracovní oděv by měl mít nějakou úroveň. Jakékoliv jiné barvy než bílá více zakryjí případné znečištění, ke které během práce v kuchyni a na place může dojít prakticky kdykoliv. S personálem se občas potkají i vaši hosté, a pohled na ušpiněného kuchaře by někteří nemuseli zvládnout, byť je to u této práce naprosto běžná věc.

kuchař restaurace

Rondony máme klasické i jeansové, pokud chcete mít stylový personál, vyberte jim rondony u nás. Zaručujeme vám kvalitu jednotlivých komponentů i celkové zpracování. V našich rondonech budou vaši číšníci i kuchaři vypadat vážně skvěle, což potěší nejen vás, ale i je. Dodejte svým kuchařům sebevědomí a pohodlný oděv, který v kuchyni opravdu potřebují. Číšníci zase ocení stylový pracovní oděv, protože přichází do styku s hosty. Pracovní oblečení do kuchyní a za bar opravdu umíme, prohlédněte si fotografie, a podle nich si vyberte, co se vám bude nejvíc líbit. Na zpracování si dáváme opravdu záležet, a s výsledným produktem budete spokojeni jak vy, tak hlavně vaši zaměstnanci. Pro snazší orientaci u nás najdete i tabulku velikostí.