Na kytaru za 8 týdnů

Kytara patří mezi nejoblíbenější hudební nástroje vůbec. S výukou je sice dobré začít v dětském věku, protože i tady platí – čím dřív, tím líp. Nicméně hrát se na ni může naučit člověk samozřejmě i v pozdějším věku. Je vaším snem umět na kytaru zahrát nejen klasiky za zpěvníku, ale i jakoukoliv písničku, která se vám líbí? Pojďte do toho! Pro všechny zájemce je tu lekce kytary Brno. Jak taková lekce vypadá? Budete asi překvapeni, ale probíhají online.

akustická kytara

Autor tohoto jedinečného kytarového kurzu vytvořil originální kurz, který je určen naprostým hudebním začátečníkům. Je vytvořen tak, aby za co nejkratší čas dokázal předat žákům co nejvíce jak ohledně péče o kytaru, tak ohledně samotné hry.
V každé lekci je přítomen student, který na kytaru hrát neumí, a tak jako vy je naprostý začátečník, který drží kytaru poprvé v ruce. Už to je příjemné plus, protože si člověk řekne, že v tom není sám.

V každé lekci vám autor řekne, co a jak máte dělat, abyste si osvojili vše, co je ke hře na kytaru potřeba. Lekce trvá pouhých 20 minut denně. To je ideální doba, která stačí k tomu, aby člověk dělal pokroky, a hlavně aby ho učení hry bavilo. U hodinových a delších drilů hrozí nechuť ke hře a pocit, že to nemá smysl, protože je toho moc a člověk na to často nemá čas.

Všichni v kurzu vidí, jak dlouho trvá, než se člověk zvládne naučit určité kroky, jako je prstoklad nebo samotné držení kytary. Ani to není tak snadné, jak by se mohlo zdát.
Díky kurzu budete přesně vědět, co za jakou dobu zvládnete, a hlavně ty pokroky na sobě uvidíte.

hmatník na kytaře

Co se naučíte?
Melodii
Osvojíte si 7 písniček
Naučíte se pokládat obě ruce přesně tam, kde mají být

Máte 20 minut denně? Pak si kurz pořiďte, protože za 8 týdnů už zvládnete zahrát několik písniček. Splňte si svůj dávný sen o hře na kytaru, a oslňte na oslavě svoje přátele.