Po Vánocích


Když to všechno skončí a vše je snězeno, pohled na váhu nám protočí panenky. Páni, to není možné. Ale je. Člověk do sebe nasázel obrovské množství kalorií, nebo moderněji a přesněji jaulů, že se to nutně muselo nějak a někde projevit. Nota bene, když jsme jen leželi u televize a chroupali vše co bylo v dosahu. Takže nyní vypadá člověk jako menší slon, jen mu chybí chobot a ty veliké uši. Takže se začne hubnout.Plná lednice.jpg
Nabrat kilogramy navíc je velmi jednoduché. Ale dát je zase pryč, to už je, jak se říká, vyšší level. Někteří jedinci to dokonce řadí mezi umění. A přitom si lze pomáhat podpůrnými prostředky.
Totiž, věc se má tak. Za tuto dobu Vánoc si mozek i tělo zvykl na stálý přísun potravin a uchovává to v paměti. Takže nás takzvaně „honí mlsná“ a stále máme pocit hladu. Proto nás to neustále nutí jít k lednici a provádět tam čistku. Jenže to je právě ta velká chyba. Nyní jde již jen o to umění potlačit pocit hladu. A tím se dostáváme k výše zmíněnému prostředku.
Americká výzkumná společnost Abbott Laboratories vyvinula prostředek, který právě chuť pozřít vše kam dosáhnu potlačí. Tento přípravek je popsán zde a jmenuje se Adipex – 75.Pohled na váhu.jpg
Při jeho vývinu bylo využito látky latinsky zvané Phenterminum resinatum a tím je dosaženo vysokého účinku.
Jak to funguje? Složitě. Ale pro uživatele je podstatné to, že jakmile požije jednu tobolku, zahájí se v těle proces, při kterém se z tablety začne uvolňovat látka zvaná fentermin. Ten má tu vlastnost, která řadí tablety mezi anorektika. Vliv těchto látek sníží touhu po jídle a tělo si může dovolit takové menší odlehčení. Nehrozí tedy, že byste lednici či zásoby jídla vyhledávali cíleně. Je samozřejmé, že při užití nebude ohroženo vaše zdraví tím, že byste přestali potravu přijímat úplně. Další regulace http://www.junkers.cz/pro_nase_zakazniky/produkty_junkers/kat_832 je čistě na člověku samotném a jen on si to musí prostě vyzkoušet.