Samostatně stojící dům

Když projíždíte okolo novostaveb, říkáte si jaké to je, žít krásném domku se zahradou? Nemusíte o tom jen snít, ale můžete v tom žít. Pokud máte vyřešené finance a máte pozemek, máte napůl vyhráno. Díky nám bydlí celá řada lidí, a mezi nimi jsou i veřejně známé osobnosti. Můžete být jedním z těch, kteří žijí v moderní novostavbě, která splňuje požadavky na energeticky soběstačné bydlení.

bungalov u vody

Zabýváme se stavbou dřevostaveb i zděných domů na klíč. Od podpisu smlouvy začínáme tvrdé pracovat na realizaci vašeho domu, aby pro vás byl připravený v dohodnutém termínu. Ne každá firma si dává záležet na tom, aby dostála svým závazkům. My jednáme vždy fér a největší odměnou jsou pro nás spokojení klienti. Staňte se jedním z nich a vyberte si některý z našich projektů. Stavíme i rodinné domy do L. Jde to moderní půdorys s dostatkem obytné plochy a s tepelným čerpadlem i solárními panely. Kromě moderního domu získáte i určitou míru soběstačnosti jak v topení, tak v elektrické energii.

Skvělé ceny i práce
Naše reference mluví samy za sebe. Nabízíme jen kvalitně odvedenou práci a to navíc v termínu. Sami si můžete chodit na stavbu kontrolovat, jak nám jdou ráce od ruky. Máme dostatek řemeslníků i materiálu, a opravdu se nemusíte bát, že byste an dům čekali déle než je ve smlouvě. Jsme rádi, že můžeme klientům dodávat moderní domy za skvělé ceny, které jsou na dnešní dobu mnohem nižší než jinde.

nový dům

Ke stavbě domu je potřeba stavební povolení. S jeho získávání máme řadu zkušeností, a proto vám rádi pomůžeme sehnat povolení i pro vás. Na úřad dodáme všechny potřebné podklady a za krátkou dobu budeme mít povolení a budeme začínat se stavbou. Vaše jediná starost bude nezapomenout si všechno zabalit a zase to vybalit, tentokrát už ale ve vašem vlastním domě. Pojďte do toho ještě letos a Vánoce oslavíte ve svém.