Spolehlivá firma na stěhování bytů

Při stěhování rodinných domů, bytů a dalších nemovitostí byste neměli zapomenout na věci, které během stěhování můžete potřebovat. Tyto věci je dobré si nachystat předem než spoléhat na to, že to nějak dopadne. Zde je pár věcí, na které nezapomenout při stěhování.

stěhování bytů

Základní věci, které si nachystat před stěhováním:

  • Krabice a šanony – Veškeré věci, které doma máte je dobré si přepravit dopředu do krabic. Tyto krabice je dobré popsat přesně tím, co se v nich nachází. Šanony využijete převážně na dokumenty, které doma máte. Každý si zvlášť označíte a dáte do krabice s popiskem.
  • Obalový materiál – Pokud nechcete, aby došlo k nějakému poškozen věcí, je dobré si připravit obalový materiál. Zaručeně se stěhování neobejde bez lepenky, bublinkové fólie či smršťovací fólie.
  • Popruhy a rudl – Pro ulehčení práce, je dobré myslet i na popruhy nebo rudl. Ty se hodí, když stěhuje velký nábytek, či něco těžkého, co se blbě chytá. Popruhy jednoduše podvléknete pod skříní a ve dvou jí jednoduše zvednete. Rudl vám pomůže s elektronikou, jako je lednice, či mrazák.
  • Velký automobil – na stěhování je dobré mít alespoň velkou dodávku, do které všechny věci dáte. Tu si můžete půjčit od rodiny, nebo autopůjčovny.

stěhování bytů

V případě, že ani jednu s těchto věcí nemáte a chybí vám i velký vůz, do kterého byste všechen nábytek a elektroniku naložili, tak neváhejte a obraťte se na firmu Odnesto. Ta zajišťuje stěhování bytů Praha, a udělá vše za vás. Jednoduše stačí navštívit jejich stránky, kde vyplníte požadovaný formulář. Firma se vám obratem ozve a začne s vámi dané stěhování řešit. Můžete se domluvit na všech podrobnostech a také na datumu a času stěhování. Věřte, že budete spokojení a nejen, že si ušetříte čas, ale také práci, kterou byste se stěhováním sami měli. Navíc jsou jejich služby za dobré ceny a práci provádí zodpovědně.