Zapomeňte na cukr a vyzkoušejte stévii

Přemýšleli jste vlastně někdy nad tím, kolik třeba během dne zkonzumujete cukru? Není to jen o tom, že si osladíte čaj nebo kávu, je i v limonádách, džusech, ale i v dalších potravinách, na první pohled ukrytý tento nezdravý nepřítel. Pokud vám záleží na tom, co jíte, pak musíte určitě vyzkoušet přírodní sladidlo, které je rozhodně lepší volbou oproti bílému cukru.zmrzlina se stévií
Vyzkoušejte přírodní sladidlo, které neohrozí vaše zdraví, ale naopak mu prospěje. A navíc také prospěje vaší postavě, protože je absolutně bez kalorií.
Zdá se vám to jako sen? Nebojte se, je to opravdu realita. Takové přírodní sladidlo bez kalorií opravdu existuje a není jim nic jiného než stévie. Alternativa cukru – zdravé sladidlo stévie je k dostání hned v několika podobách. Záleží na vás, jaká vám bude vyhovovat varianta. Toto sladidlo můžete vyzkoušet v podobě tablet, kapek nebo prášku. Má nejen vysokou sladivost, ale také výtečnou chuť, která potěší vaše chuťové pohárky lačnící po sladké chuti.
Do čeho lze toto sladidlo použít
Skvělou zprávou je také to, že toto přírodní sladidlo můžete použít snad všude, kde si jen vzpomenete. Ať už tedy máte rádi sladký čaj nebo kávu, připravujete si doma různé kaše nebo smoothie, které si chcete osladit – všude tady můžete stévii bez obav použít.
Zkuste úplně zapomenout na bílý cukr, vyřadit ho z vaší stravy a nahraďte ho všude stévií sladkou, která vás potěší svou příjemnou chutí. Oslaďte si vaše oblíbené pokrmy tímto přírodním sladidlem s dobrým pocitem, že jste udělali něco prospěšného pro vaše zdraví.zdravý moučník
Udržte si štíhlou postavu do plavek
Plavková sezóna se blíží a vy se bojíte, abyste nepřibrali? Ani v tomto případě nemusíte sladké úplně vynechat. Stačí jen využít toho, co nám nabízí příroda a tím nahradit bílý a pro tělo nevhodný cukr.
Zařaďte do vašeho jídelníčku stévii sladkou a oslaďte si váš den.